Компанії, що співпрацюють з КПІ ім. Ігоря Сікорського за напрямом "високоточна зброя"Державне підприємство «Укроборонсервіс»

ДП "Укроборонсервіс"

«УКРОБОРОНСЕРВІС» - державне підприємство, основним напрямком діяльності якого є реалізація державних інтересів України у сфері експорту та імпорту продукції і послуг військово-технічного та спеціального призначення.

Створено...

Офіційний сайт Детальніше

Державне підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «Луч»

КБ «Луч»

Державне підприємство «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» засноване в 1965 році як основний розробник в СРСР автоматизованих систем контролю та діагностики спеціальної авіаційної техніки.

За свою історію підпр...

Офіційний сайт Детальніше

ДП

ДП "МФ "Артем"

Государственное предприятие "Машиностроительная фирма "Артем" - основное структурное подразделение Государственной акционерной холдинговой компании "Артем". 

Сфера деятельности: 
- производство с...

Офіційний сайт Детальніше

Казенне підприємство спеціального приладобудування

КП СПБ "Арсенал"

КП СПБ "Арсенал" розробляє оптичні й оптико-електронні прилади і системи для аерокосмічних комплексів, різних систем озброєння, для вимірювальних і аналітичних цілей у промисловості, в сільському господарстві, медицині, фототехніці...

Офіційний сайт Детальніше

ПАТ

Київський завод "РАДАР"

Специализируется на производстве современного радиоэлектронного и радиолокационного оборудования для самолетов и вертолетов. Производитель самолетных радиолокаторов ПСБН, радиолокационных головок самонаведения для авиационных ракет класса «воздух — в...

Офіційний сайт Детальніше