ТОВ "Укррадарпроект"

ТОВ

Товариство з обмеженою відповідальністю «Укррадарпроект» на безоплатній основі відремонтувало для  украънського війська ЗРК «Оса-АКМ». Загалом для потреб оборони протягом тыльки 2012 року підприємство відновило шість таких бойових машин.

Навіть найкраща модернізація не в змозі забезпечити надійну та ефективну роботу озброєння без проведення якісного ремонту складових, які й надалі планується експлуатувати. Тому нині фахівці підприємства опановують та впроваджують нові технології ремонту. Тільки такий комплексний підхід забезпечує максимальний результат. Переважну більшість устаткування підприємства придбано впродовж 3 останніх років, а з урахуванням швидкого руху науково-технічного прогресу виробнича база ТОВ «Укррадарпроект» постійно оновлюється останніми технічними новинками провідних виробників світу. Для підвищення ефективності перевірки, ремонту та налаштування радіотехнічної апаратури фахівцями підприємства розроблено та виготовлено власне нестандартизоване стендове обладнання, яке дозволяє проводити діагностику, ремонт та налаштування всіх складових озброєння у відповідності до існуючих ДСТУ (стандартів). Словом, підприємство володіє суттєвим ремонтним потенціалом.

Але найбільшим надбанням «Укррадарпроект», його, так би мовити, квитком у майбутнє є молоді фахівці. Що ж може зацікавити молодь працювати на цьому виробництві? Наявність сучасної виробничої бази. Можливість не просто вивчати будову, а самостійно створювати складові військової техніки. На підприємстві за короткий час молоді фахівці отримують досвід практичної роботи. Один із них — випускник радіотехнічного факультету КПІ Сергій Зазимко, який свого часу проходив практику на підприємстві та виявив бажання поповнити лави його трудового колективу.

Нині підприємство в ініціативному порядку здійснює подальше вдосконалення ЗРК «Оса». Про успішне просування в цьому напрямку свідчить висока оцінка якості ремонту та обсягу модернізації, які проводить підприємство, від іноземного замовника, зокрема, Сполучених Штатів Америки. Як результат — замовлення на ще дві бойові машини за цим варіантом. Мені навели приклад: завдяки запровадженим новим конструкторським рішенням станція випромінює в ефір лише 0,2…0,4 секунди, що вкрай ускладнює її виявлення та ураження протирадіолокаційною ракетою.

В планах підприємства «Укррадарпроект» розширювати номенклатуру ремонту та модернізації озброєння, зокрема, «Стріла-10», «Шилка», пунктів управління, «П-18», «П-19», «Тунгуска».

Телефони+38044 245-82-91, 067 466-93-00
Адреса компанії03151, м. Київ, вул. Вінницька 14/39
ПІБ директораІвлєв Володимир Вікторович, директор

Сайт компанії Редагувати