ТОВ "НВП "Квант-Ефір"

ТОВ

Компанія «Квант-Ефір» є одним із лідерів серед виробників передавального аналогового обладнання та цифрового обладнання стандартів DVB-T/T2 на ринку країн центральної і східної Європи. За 20 років діяльності замовниками «Квант-Ефіру» стали найбільші загальнонаціональні телерадіокомпанії, оператори супутникового зв’язку та телекомунікаційних наземних телемереж України, Білорусії, Молдови, Грузії, Таджикистану, Киргизстану, Азербайджану та інших країн "

«Квант-Ефір» гарантує високу якість та надійність виробів, а спеціалізовані в кількох технічних напрямках власні підрозділи сервісного центру забезпечують 24-х годинну підтримку замовників. «Квант-Ефір» забезпечує як поставку окремих зразків техніки, так і комплексну розробку реалізації проектів багатоканальних цифрових ефірних телемереж стандартів DVB-T/T2 з поставкою «під ключ».

Девіз компанії – «Якість передусім – жодних компромісів за рахунок якості!» – був введений ще 20 років тому, і з того часу компанія жорстко дотримується його, не беручи до уваги витрати часу і коштів.

Для «Квант-Ефіра» якісним є те, що сьогодні – найкраще!

Про компанію Квант-Ефір та її розробки.

Телефони+38044 531-42-20
Адреса компанії01013, м. Київ, вул. Деревообробна 5
ПІБ директораЛетінський Олексій Віталійович, директор

Сайт компанії Редагувати