ТОВ "Смарт Техно"

ТОВ

Компанія “Смарт Техно Трейдинг” – системний інтегратор рішень, що надає спектр послуг з проектування, встановлення та обслуговування комплексу інжинірингових систем. У наш час інженерні рішення стали тією складовою організації роботи компанії, важливість якої важко переоцінити. Надійна робота систем безпеки та автоматики забезпечують робочий процес компаній в кожну секунду. Ми реалізуємо на українському ринку проекти, що забезпечують інтеграцію комплексних систем безпеки і життєзабезпечення будівлі.

Наша компанія – це професіоналізм співробітників і передова номенклатура продукції. Оперативне прийняття рішень, швидка реакція на зміни ринку і уважне ставлення до кожного клієнта – найбільш важливі умови успішного розвитку компанії.

Ми пропонуємо інноваційні продукти і інтеграційні рішення в наступних областях:

Відеоспостереження

Відеоспостереження – це один з найбільш надійних способів забезпечити охорону своєї власності. Адже що, як не відеозапис всього, що відбувається, в разі необхідності буде кращим доказом у спірній ситуації.

Контроль доступу

Система контролю і управління доступом (СКУД) – сукупність програмно-апаратних технічних засобів безпеки, що мають на меті обмеження та реєстрацію входу-виходу об’єктів (людей, транспорту) на заданій території через «точки проходу»: двері, ворота, КПП.

Охоронна сигналізація

Автоматична система, призначена для надійного виявлення несанкціонованого проникнення на об’єкт, що охороняється і активізації системи оповіщення та реагування на проникнення.

Системи Public Address & Congress

Конференц системи дозволяють отримати принципову можливість для комфортного спілкування між представниками різних країн, дають можливість з легкістю організовувати заходи високої складності і дозволяють зручно демонструвати будь-які матеріали.

Структуровані кабельні системи

Структурована кабельна система (СКС) – фізична основа інфраструктури будівлі, дозволяє звести в єдину систему безліч мережевих інформаційних сервісів різного призначення: локальні обчислювальні та телефонні мережі, системи безпеки, відеоспостереження тощо. Як правило, ці сервіси розглядаються в рамках певних служб підприємства .

Мережі

Компанія “Смарт Техно Трейдинг” пропонує послуги з аудиту, проектування, побудови та аутсорсингу мереж будь-якого рівня – від дрібного офісу до побудови провайдерской мережі. В наших рішеннях ми використовуємо обладнання від світових лідерів галузі: Cisco, HP, Juniper, RAD, Alcatel-lucent.

Телефонія

Телефонія це голосовий зв’язок для вашої компанії в усіх напрямках: внутрішня мережа, зовнішня мережа, системи Unified Communication. Система телефонії забезпечує низьку вартість дзвінків, безпечний зв’язок,  доступність користувачів, відмовостійкість зв’язку та простоту конфігурування.

Віртуалізація

Віртуалізація дозволяє збільшити ефективність роботи компонентів IT-інфраструктури, при цьому зменшивши кількість фізичних серверів, шляхом об’єднання обчислювальних ресурсів IT-інфраструктури.

Лікарняний зв'язок

Високотехнологічна палатна сигналізація забезпечує миттєвий виклик медперсоналу в невідкладних випадках. Наявність системи виклику персоналу підвищує статус лікувального закладу і часто є одним з факторів при виборі лікувальної установи при зверненні пацієнтів.

Оптимізація взаємодії всіх систем контролю, стану і управління будівлею

Основними цілями створення BMS є підвищення безпеки, поліпшення комфорту і забезпечення ефективності ресурсоспоживання. Ця комплексна задача часто має під собою певну бізнес концепцію. Результат досягається за рахунок кращої якості роботи систем життєзабезпечення будівлі при скороченні витрат на обслуговуючий персонал. В світі практично всі сучасні об’єкти комерційної нерухомості і житлові будівлі оснащуються BMS.

Телефони+38044 277 47 88
Адреса компанії04210, м. Київ, просп. Героїв Сталінграду 17-а, оф. 273
ПІБ директораСладкий А. Л., директор

Сайт компанії Редагувати