ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»

ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед»

Створена у 1966 році в Детройті (США) Джеймсом Голденом та Білом Морином, корпорація «Джейбіл» (Jabil Circuit, Inc.) входить у трійку найбільших контрактних виробників електроніки у світі. Підприємства корпорації надають широкий спектр послуг з розробки дизайну, конструювання, виробництва електронних виробів та управління продуктом, гарантійного та післягарантійного обслуговування,  виконуючи замовлення всесвітньо відомих компаній у різних галузях:  авіакосмічна та оборонна промисловість, комп'ютери та пристрої зберігання інформації, цифрова побутова техніка, медичне обладнання, засоби мобільного зв'язку, мережеве та телекомунікаційне обладнання, техніка на сонячній енергії, тощо. 
 Так, річний обіг корпорації, до складу якої входять більш ніж  60 підприємств, розташованих у різних куточках світу, зокрема, у 2012 році склав 17,2 мільярди доларів США. Тож не дивно, що «Джейбіл» - також і серед найбільших інвесторів у Західному регіоні України. 

За період 2004-2010 років у розвиток виробництва  на Закарпатті  було інвестовано понад 88 мільйонів доларів США, а також створено  майже 2000 робочих місць. Український завод «Джейбіл»  наразі є другим серед підприємств корпорації в Європі з потужною технологічною та клієнтською базою,  високими стандартами виробництва і  належними умовами праці.
 Слід зазначити,  що  у 2011 році за результатами 16-го Українського конкурсу якості  ТОВ  «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» здобуло перемогу в номінації «Великі підприємства» та було нагороджено сертифікатом та пам'ятною нагородою. Крім того, за результатами цього ж оцінювання в межах 7-го Міжнародного конкурсу якості для країн Центральної та Східної Європи  завод «Джейбіл» в Україні також був визнаний переможцем в номінації «Великі підприємства».

 

 Показовим є те, що підприємство було і залишається одним з найбільших роботодавців Ужгорода та Закарпатської області, тісно співпрацює з вищими та середньо спеціальними навчальними закладами Закарпаття та інших областей України, Підприємство неодноразово було нагороджено Ужгородським міським центром зайнятості почесною грамотою та подякою за співпрацю в напрямку активного сприяння розв'язанню проблем зайнятості в Ужгороді.  
Особливої уваги заслуговує і той факт,  що компанія  «Джейбіл»  є  соціально відповідальним інвестором. Турбота про колектив, про кожного працівника, визнання високої цінності його особистого внеску у спільну справу є ключовими принципами корпоративної культури компанії «Джейбіл». На підприємстві переконані, що саме люди, їх відданість та прагнення якнайкраще виконувати свою роботу, їх ініціативність та відповідальність є ключовими факторами успіху компанії сьогодні та запорукою її розвитку у майбутньому.​

 ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» є одним з підприємств корпорації «Джейбіл» (Jabil Circuit, Inc.), яка зареєстрована на Нью-Йоркській фондовій біржі під символом «JBL».

«ДЖЕЙБІЛ» В УКРАЇНІ - ВІД ПОЧАТКУ ДО СЬОГОДЕННЯ​ 

   Свою діяльність в Україні корпорація «Джейбіл»  розпочала ще 10 років тому, коли  у 2004 році  на основі укладеного з органом господарського розвитку спеціальної економічної зони (ОГР СЕЗ) «Закарпаття»  Договору  на реалізацію інвестиційного проекту у спеціальній економічній зоні «Закарпаття» було засноване підприємство ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед». Метою реалізації в Україні інвестиційного проекту компанії «Джейбіл» було створення найбільшого у Європі підприємства з виробництва продукції споживчої електроніки. Три роки ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» працювало на орендованих площах, а 12 вересня 2007 року було урочисто відкрито новозбудований завод площею близько 12 тисяч квадратних метрів у селі Розівка, Ужгородського району.
   Сьогодні завод «Джейбіл» на теренах Закарпаття являє собою  взірець  сучасного  підприємства світового рівня, оснащеного  сучасними системами керування технологічними процесами, побудованими на мікропроцесорній техніці та новітніх інформаційних технологіях.

«Наше підприємство поступово переходить від масового до високотехнологічного виробництва. Це дозволяє максимально автоматизувати процес виготовлення продукції та тримати конкурентну ціну для замовників» 

підкреслює Генеральний директор ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» Віталій Карташов. 

 Український  завод  «Джейбіл»  працює із найвідомішими світовими брендами з виробництва електроніки. На сьогодні 90% виготовленої продукції підприємства експортується у країни Європейського Союзу та СНД, а 10% реалізується на митній території України. Починаючи з 2004 року, підприємством «Джейбіл» в Україні було виготовлено та експортовано більш ніж 17,5 мільйонів мобільних телефонів, близько 7 мільйонів плат для LCD-телевізорів та 6,5 мільйонів плат для комп'ютерних систем збереження даних, а також понад 9 мільйонів приймачів сателітарного та кабельного телебачення.
Протягом минулого року у розташованого на території Закарпаття підприємства «Джейбіл» з'явилося 7 нових замовників, кожен з яких має унікальний продукт.  Різноманітною є і номенклатура продукції, що виготовляється, -  починаючи з  виробів побутової електроніки,  і закінчуючи високотехнологічними телекомунікаційними системами.

ЛЮДИНА – ЦЕ ГОЛОВНИЙ РЕСУРС КОМПАНІЇ «ДЖЕЙБІЛ»​

 ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед» стабільно позиціонує себе як соціально відповідальний інвестор.
З метою створення максимально комфортних умов роботи для працівників компанія здійснює різноманітні соціальні програми. Зокрема, безкоштовне й цілодобове харчування у заводській їдальні, ефективне медичне страхування, безкоштовне транспортування працівників у радіусі 40 кілометрів від підприємства, безоплатні курси вивчення англійської мови та комп'ютерної грамотності, оплата навчання у вищих навчальних закладах та на курсах, а також можливість навчання й стажування на заводах компанії за кордоном.

 «Головне наше завдання – це навчання персоналу, підготовка власних спеціалістів високого рівня.
Саме тому зараз проводиться багато навчань. Запрошуються як тренери з-за кордону, так і вітчизняні.  В Україні протягом останніх років існують проблеми з інженерними кадрами, їх нестача. Саме тому ми їздимо до вишів, щоб заохочувати студентів, приходити до нас на стажування. Згодом люди залишаються. Так, 30% наших працівників прийшли працювати на підприємство, ще будучи студентами. Середній вік наших працівників – 30 років. Це професіонали, які працюють за новими високими стандартами, і це дозволяє компанії рухатися вперед»

 
зазначає Генеральний директор «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед».
 ​

 Завод «Джейбіл» на Закарпатті не залишає поза своєю увагою й наймолодше покоління. У  серпні 2012 року  була  проведена екскурсія для учасників позашкільного навчального закладу Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.  Перша спроба виявилася дуже вдалою, і відтоді стало доброю традицією щомісяця проводити екскурсії для дітей працівників підприємства. Юні екскурсанти мають можливість  дізнатися, де працюють їхні батьки,  на власні очі побачити процес виготовлення продукції, новітнього обладнання та професіоналів, і навіть спробувати себе у ролі «оператора» на виробництві.  Ця ініціатива знайшла позитивний відголосок серед працівників,  що  без сумніву сприяє зміцненню командного духу та згуртованості колективу. 

 Для працівників на підприємстві діє спеціальна бонусна система, програма заохочень. За кожен розроблений проект з оптимізації працівник отримує бали, які згодом конвертуються у грошовий еквівалент. Ще один великий позитив – це так звана «політика відкритих дверей».  На практиці  це означає, що будь-який працівник підприємства може звернутися безпосередньо до директора, зайшовши в його кабінет.

«Respect. Recognize. Reward» - «Повага. Визнання. Винагорода» – це ті цінності, які компанія пропагує на всіх рівнях. Компанія завжди відзначає найкращих. Адже людина – це головний ресурс компанії»

наголошує Генеральний директор підприємства Віталій Карташов.

Підприємство надає фінансову допомогу у розбудові інфраструктури села Розівка (завдяки цьому був проведений ремонт дороги, школи, дитячого садочку, встановлення очисних споруд, розвиток мереж водо-, газо- та електропостачання тощо); бере активну участь у благодійних акціях (проведення «Дня донора», допомога з обладнанням дитячій лікарні, благодійна акція «День Святого Миколая»). За  ініціативи  працівників та всебічної підтримки керівництва підприємства  проводяться уроки екології в школах міста Ужгорода та селах Ужгородського району, впродовж яких у формі простої розмови зі школярами обговорюються проблеми забруднення навколишнього середовища, акцентується увага на важливості набуття природо-охоронних знань та формуванні екологічної свідомості,  а також висвітлюються можливі шляхи  збереження і  економії природних ресурсів  за допомогою  переданих підприємством  простих, нехитрих і недорогих засобів, як-от енергозберігаючі лампи КЛЛ (компактні люмінесцентні лампочки) та розпилювачі води – аератори.   Щороку навесні  працівники   підприємства  завзято долучаються до загальнозаводських суботників, куди нерідко  приходять цілими родинами.  Наприклад, минулого року  спільними зусиллями були висаджені  сакури   на території  підприємства та навколо неї, а також надана допомога дитячому садочку з висаджуванням лісової галявини. 

ПІДПРИЄМСТВО В ОЧІКУВАННІ ПОЗИТИВНИХ ЗАКОНОДАВЧИХ ЗРУШЕНЬ​

 На сьогодні компанія «Джейбіл» з нетерпінням очікує реформ у сфері митного законодавства України, які згідно із новим Митним кодексом України, передбачають максимально можливе наближення митного законодавства нашої держави до відповідного законодавства Європейської спільноти. Також актуальним для компанії є функ-ціонування інституту «авторизованого/уповноваженого економічного оператора (УЕО). Наразі механізм та правила одержання статусу УЕО знаходяться у розробці Міністерства фінансів України.

«Для підприємства існує нагальна потреба відновлення юридичної чинності Статей, що були виключені 25 березня 2005 року з Закону України «Про спеціальну економічну зону «Закарпаття» від 22 березня 2001 року, всупереч усім передбаченим законодавством засобам захисту прав та інтересів інвесторів, а саме Статей 2, 7 та 8 згаданого Закону»

каже Генеральний директор ТОВ «Джейбіл Сьоркіт Юкрейн Лімітед». 

 Та навіть зараз, очікуючи на позитивні зрушення, підприємство не припиняє розвиватись, залучати нових замовників, розширюючи перелік продукції, що виробляється, підвищувати стандарти виробництва та технологічну базу. Таким чином,  корпорація «Джейбіл» вже протягом 10 років є і залишається одним із провідних інвесторів на території Закарпаття. 

Телефони+38(0312) 64 9121, +38(0312) 64 9122
Адреса компаніїЗакарпатська обл, с. Розівка Ужгородського р-ну, вул. Концівська, 40
ПІБ директораКартащов Віталій, Генеральний директор

Сайт компанії Редагувати