ТОВ "Лабікс"

ТОВ

ТОВ «ЛАБІКС» є ексклюзивним представником компаній-виробників медичного лабораторного обладнання: «HORIBA ABX» (Франція) - гематологічні аналізатори серій Micros і Pentra, біохімічні аналізатори серії Pentra, реагенти, контрольні матеріали;«EKF-diagnostic GmbH» (Німеччина) - аналізатори глюкози, лактату, гемоглобіну і гліколізірованного гемоглобіну; «SC- Sanguis Counting GmbH» (Німеччина) - системи для забору капілярної і венозної крові; «Streck» (США) - контрольні матеріали для гематологічних аналізаторів.

Компанія «ЛАБІКС» - досвідчений постачальник медичного лабораторного обладнання, що заслужив повагу і довіру клієнтів, надасть Вам інформацію про новітні досягнення в галузі дослідження крові, які допоможуть досягти найвищої якості лабораторних досліджень за розумними цінами. Ми надаємо своїм клієнтам широкий спектр лабораторного устаткування, витратних матеріалів, а також здійснюємо повну підтримку, забезпечення та навчання користувачів.

HORIBA ABX (Франція) - пропонує широкий набір інструментів, систем та програм для забезпечення різних галузей життєдіяльності людини. Провідним напрямком роботи компанії являється продукція для оснащення медичних лабораторій. Розробка та впровадження гематологічних і біохімічних аналізаторів, витратних матеріалів для медичних лабораторій проводиться відповідно до всіх міжнародних стандартів. Випробувана часом якість і надійність приладів забезпечили всесвітню довіру до марки HORIBA.

EKF diagnostic (Німеччина) - всесвітньо відомий виробник медичного обладнання - автоматичних аналізаторів гемоглобіну та гематокриту (Hemo Control), глюкози та лактату (Biosen), гліколізованого гемоглобіну (Quo-Test) та витратних матеріалів до них. Аналізатори встановлені у медичних установах більш ніж 70-ти країн світу - в центрах переливання крові, клініках з лікування цукрового діабету, спортивних центрах, госпіталях і лабораторіях.

SC-Sanguis (Німеччина) - основним напрямком роботи компанії являється виробництво пробірок, капілярів та інших виробів для забору крові. Продукція компанії ідеальна також для використання в тих випадках, коли необхідний забір невеликої кількості крові, наприклад, в дитячих лікарнях або у пацієнтів з поганими венами. Виробник гарантує найвищий рівень обробки пластику. Його покриття містить антикоагулянт, завдяки чому пацієнти отримують точні відомості про свій фізіологічний стан.

STRECK (США) - лідер у розробці та виробництві контрольних а також калібрувальних матеріалів для гематологічних аналізаторів. Найважливішими характеристиками продуктів компанії «STRECK» являється їх стабільність і схожість з аналогічними фізіологічними параметрами зразків крові пацієнта. Такі властивості дають можливість інженерам виявляти будь-які несправності у роботі аналізатора на ранніх стадіях та своєчасно їх ліквідувати.

Телефони+38 044 227-18-33, (044) 492-88-71
Адреса компанії04116, м. Київ, вул. Маршала Рибалко 10/8; Поштова адреса: 01135, а/с №242
ПІБ директораЦіпа Г.М., директор

Сайт компанії Редагувати